Navigace

Obsah

Rušení festivalového programu pokračuje – škrtáme duben

Typ: ostatní
Rušení festivalové programu pokračuje – škrtáme dubenV dobách před koronavirem, by byl duben měsícem, v němž by skutečský festival běžel doslova na plné obrátky. Už druhým rokem je však situace zcela opačná a nejen festival, ale celá kultura setrvává jakoby v zimním spánku.

A i když jarní dny plné hřejivého sluníčka se dříve nebo později určitě dostaví, jako impuls k rozjezdu společenských akcí to rozhodně stačit nebude.

A tak, stejně jako jsme v březnových SN oznamovali zrušení březnového festivalového programu, nyní oznamujeme zrušení všech koncertů a představení s dubnovým termínem. Za vstupenky na tyto akce vám vrátíme peníze. Stačí se ozvat na e-mail kultura@skutec.cz nebo telefon 731 557 422.

I když je více než pravděpodobné, že stejný osud stihne i květnový program Tomáškovy a Novákovy hudební Skutče, rozhodnutí o něm padne opět za měsíc. Kdyby se situace rychle změnila k lepšímu a bylo možné v květnu realizovat alespoň akce menšího rozsahu, některý z komorních koncertů bychom se pokusili přesunout právě do tohoto období. Ale o tom více zase příště.


Vytvořeno: 7. 4. 2021
Poslední aktualizace: 7. 4. 2021 13:06
Autor: Matěj Zelinka