Menu
Tomáškova a Novákova hudební Skuteč
nahoru

Rušení festivalového programu pokračuje – škrtáme duben

Rušení festivalové programu pokračuje – škrtáme duben

V dobách před koronavirem, by byl duben měsícem, v němž by skutečský festival běžel doslova na plné obrátky. Už druhým rokem je však situace zcela opačná a nejen festival, ale celá kultura setrvává jakoby v zimním spánku.

A i když jarní dny plné hřejivého sluníčka se dříve nebo později určitě dostaví, jako impuls k rozjezdu společenských akcí to rozhodně stačit nebude.

A tak, stejně jako jsme v březnových SN oznamovali zrušení březnového festivalového programu, nyní oznamujeme zrušení všech koncertů a představení s dubnovým termínem. Za vstupenky na tyto akce vám vrátíme peníze. Stačí se ozvat na e-mail kultura@skutec.cz nebo telefon 731 557 422.

I když je více než pravděpodobné, že stejný osud stihne i květnový program Tomáškovy a Novákovy hudební Skutče, rozhodnutí o něm padne opět za měsíc. Kdyby se situace rychle změnila k lepšímu a bylo možné v květnu realizovat alespoň akce menšího rozsahu, některý z komorních koncertů bychom se pokusili přesunout právě do tohoto období. Ale o tom více zase příště.

Datum vložení: 7. 4. 2021 12:51
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2021 13:06
Autor: Matěj Zelinka

Informace, které by se
Vám mohly hodit.

Vstupenky

Vstupenky koupíte na
www.vstupenkyskutec.cz

Václav Jan Tomášek

Václav Jan Tomášek

Vítězslav Novák

Vítězslav Novák

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:17
TÝDEN:923
CELKEM:197855

Tomáškova a Novákova hudební Skuteč

Tomáškova a Novákova
hudební Skuteč